Jak przyciągnąć kupujących, czyli dobra reklama robi świetną robotę.

Posted on 30/11/2022 8:07am

Każdy bez wyjątku kto otwiera swój interes zastanawia się jak przyciągnąć kupujących. Są różne drogi, no bo w końcu dobry marketing to podstawa. Jeśli to nam dobrze pójdzie, to kolejne kroki są łatwiejsze.

Spot reklamowy biznesowy
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Ważne jest to, aby początkowo wpaść na rozwiązanie, zrealizowanie go nie jest aż tak zawiłe. Najlepiej zatrudnić specjalistów, którzy się tym zajmują i najlepiej wiedzą jakich chwyt użyć. Jeśli mowa o triki reklamowe, jest ich wiele i należy je znać. Najistotniejszy jest z pewnością spot reklamowy - zobacz Telewizje ogląda prawie każdy bez wyjątku, więc jeśli coś ubrane jest w dobre słowa i w tle słychać chwytliwą melodię, z pewnością nie przełączy kanału. Co więcej, koszt też jest ważna. Jeżeli coś kosztuje 9,99 a nie 10 złotych, to lepiej się sprzedaje. Analizy wykazały, iż chociaż jest to różnica jednego grosza i tak klienci zechcą tańszy produkt.

Następny trik to etapowa promocja. Jeśli coś jest tylko przez kilka dni, zmobilizuje to kupujących to prędkiego kupna. Doskonale, aby chociażby w spocie reklamowym powtarzano termin ukończenia wyprzedaży. Termin staje się pewnego rodzaju presją i jednocześnie naciskiem na działanie. Jeśli osoby muszą sami liczyć ile na produkcie oszczędzają, jest to dla nich problem. Z tego powodu też należy wznawiać i podkreślać jak dużo mogą zaoszczędzić i zatrzymać dla siebie. Oprócz tego jak idzie się do sklepu czujemy zapach pieczonego pieczywa, przez to odczuwamy głód i przez to więcej kupujemy.

Zobacz interesującą ofertę - agencja GWPK.

Identycznie wykorzystywane są nowoczesne wizualizacje 3d, które przyciągają też dzieci w galeriach handlowych.

Chciałbym przyciągnąć Cię na moje www (https://happytree.com.pl/). To świeża strona, która zawiera wiele interesujących wpisów. Miło będzie też, jeżeli zamieścisz opinię.

Zdawajmy sobie sprawę z tego jednak, że jeżeli chcemy przyciągnąć klientów, to powinniśmy reklamy tworzyć z wyczuciem, nie kompromitować się, nie być nachalnym. Takie lekkie, nie rzucające się bardzo w oczy chwyty oczywiście zadziałają. Czasami ludzie nie zdają sobie sprawy w jakie chwyty marketingowe dają się nabrać. Ważne jest, aby idea na który wpadniemy był zachwycający. Najlepiej pytać się osób trzecich oopinie, bo przecież bardzo dobrze jest też usłyszeć opinie innych. To sprawi, że nasz rozwiązanie będzie bliżej sukcesu.